top of page
LOGO_velke_web_strelnice.png

Střelnice Byšice

Založeno 1995

Naše střelnice je ideálním místem ke střeleckým sportovním výkonům, ale také k odpočinku a setkání s přáteli v přírodě na čerstvém vzduchu.

 

Vzdálenost od Mělníka je 10 km, 20 km do Mladé Boleslavi a cca 30 km do Prahy – to jde že?

Nabízíme mnoho možností, jak si u nás užít zábavu a trochu se odreagovat. Pokud chcete vědět více, pak koukněte na NAŠE SLUŽBY, kde se dozvíte, co potřebujete.

Jsme rodinná střelnice s dlouholetou tradicí, která svou rodinnou a přátelskou atmosférou zážitek ze střelby zpříjemní o to více.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc ve všem, co můžeme.

U nás slovo RODINNÁ znamená opravdu to, co znamená. Naše rodina má sportovní střelbu potažmo myslivost prostě v krvi. Přesně díky tomu střelnice vznikla a dostala se do nynějších rozměrů, protože nás to baví a trávíme, trávili jsme a trávit budeme na střelnici prakticky celý život.

Po celou dobu od založení střelnice se snažíme, abychom byli spokojení v tom, co děláme, jak my, tak naši klienti. Střelba nás baví a propadli jsme tomu všichni společně. Prostě, do čeho se narodíš – v tom se vezeš!

Náš příběh

Rodinná střelnice

Střelecký klub EL-CID

Vychováváme nové talenty

Tak jako střelnice i náš střelecký klub má svou tradici.

 

Střelecký klub vychoval za dobu svého působení několik státních reprezentantů a mistrů republiky v juniorských i seniorských kategoriích v brokových disciplínách.

PIC06016_edited.jpg
bottom of page